No Man’s Sky čeká další obrovský update

Estimated read time 2 min read

No Man’s Sky: Beyond se zaměří hlavně na multiplayer.

Už nějakou dobu jsme o No Man’s Sky neslyšeli. Začínal jsem se trochu bát, že vývojáři hru pomalu opouští. Naštěstí to není pravda, protože Hello Games právě oznámili, že chystají nový update No Man’s Sky: Beyond. Minulý rok představili update Next, který hru změnil opravdu hodně. Troufám si říct, že ji dokonce zachránil. Update Beyond se zaměří hlavně na sociální vrstvu, která při startu hry skoro neexistovala. A taky se prý dočkáme lepší VR podpory.

Místo přidávání malých updatů se Hello Games rozhodli, že si chvilku počkají a alespoň tři malé updaty vydají jako jeden opravdu velký. Záběry z nového VR hraní vypadají fakt hezky.

Lidé, kteří měli možnost si nový update na chvilku zkusit, si jej nemůžou vynachválit. Velká pozornost je kladena na VR hraní. Funguje prý naprosto skvěle a hlavně přirozeně. Pokud tedy vlastníte VR headset, určitě se máte na co  těšit.

Podpora VR ještě není stále plně dodělaná, ale už je na docela dobré úrovni. Pokud to nebudete moc zkoumat, možná ani nepoznáte, že je technologie stále ve vývoji.

Zbytek updatu zatím zůstává záhadou. Ale dovolím si tvrdit, že to bude velké. Přinejmenším snad tak velké, jako byl update Next. Beyond by se mělo zaměřovat na multiplayerovou část hry. Vývojáři slibují mnohem větší kontak s ostatními hráči. Tak uvidíme.

No Man’s Sky: Beyond je plánováno na 14. srpna.

 

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.