Evil Dead se stal obrovským hitem. Už jste hru vyzkoušeli?

Estimated read time 2 min read

Hráči jsou z Evil Dead zatím nadšení.

Multiplayerová hra Evil Dead vyšla tématicky v pátek 13. května. Už jen pět dní po vydání slavila svých prvních 500 tisíc prodaných kopií!

Hra měla původně vyjít už v roce 2021, ale nečekané události nakonec datum vydání posunuly. Jenže vzhledem k tomu, že hra stále slaví velký úspěch, to možná bylo dobře. Nejprve se odkládalo kvůli singleplayeru a potom pro další finální úpravy. Vývojáři tak měli více času se o hru trochu starat a to se jim rozhodně vyplatilo. Saber Interactive si tak napravil svou reputaci po vydání ne moc dobře přijaté hry World War Z.

Princip hry vám bude určitě známý. Čtyři hráči spolupracují na dokončení vlastních úkolů a pátý se je snaží všechny dostat v roli démona. Každá z rolí může být navíc doplněna AI. Čím více jsou přeživší vystrašení, tím náchylnější jsou na útoky.

Hra je pěkně dynamická a dost zábavná. Přeživší i démon mají v rukávu celou řadu triků. Nejde tak jen o další hru na schovávanou. Jednotlivé úkoly nutí hráče přemýšlet, jestli je potřeba pohybovat se rychle nebo se naopak chvíli zastavit. Obě strany tak vždy mají co dělat.

Dobrým prodejům pomohl i fakt, že hra je multiplatformní. I bez toho by se ale určitě uchytila, protože stávající hráči jsou ze hry prozatím nadšení. Kdo by taky nebyl – pobíhat spolu po mapě s koštětem v ruce má jisté kouzlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.