Epic Games Store pomalu přidává další funkce

Estimated read time 2 min read

Co je nového na Epic Games Storu?

Před pár dny prošel Epic Games Store malou změnou. Stránky her jsou teď trochu přehlednější, cloudové úložiště se zvětšilo pro víc her a taky aktivace her bez klíčů skrz Humble Store určitě potěší. Poslední zmíněné stačí povolit na vašem Humble profilu a propojit s ním svůj Epic účet. Podobný systém už nějakou dobu provozuje Ubisoft a funguje docela dobře.

Cloudové úložiště se na EGS objevilo poprvé v červenci a od té doby se počet her využívajících tuto možnost neustále zvětšuje. Nově nyní cloud podporuje třeba Alan Wake, Darksiders III, Kingdom New Lands, Overcooked, The Sinking City, This War Of Mine a další hry. Všechny hry patřící pod Ubisoft navíc mají svůj vlastní cloud díky Uplay. Epic slibuje, že díky vstřícné spolupráci s vývojáři bude brzy cloud pro většinu her.

O předběžném stahování her jsme se zatím stále nedozvěděli. Tim Sweeney sice potvrdil, že se jednou na EGS taky objeví, ale určitě to nebude s příchodem Borderlands 3. Nejsou si totiž jistí, že by jejich servery vydržely tak velký nápor hráčů najednou.

Nejde o žádné převratné změny, ale pro Epic Games Store je to určitě krok správným směrem. Obchod bez cloudového úložistě by v dnešní době neměl šanci.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.