Genesis Pallad 450 Lite, druhá generace oblíbených herních batohů v odlehčené verzi s pixelovou kamufláží

Estimated read time 3 min read

Herní výbava bezpečně na zádech

Prostorný a funkční. Přesně to nabízí batoh Genesis Pallad 450 Lite, který vám umožní nosit notebook s maximální úhlopříčkou 15,6 palce. Bezpečnost? Zajišťuje ji speciálně navržená hlavní přihrádka, která zabraňuje posunu notebooku a chrání jej před nárazy. Navíc si s sebou můžete snadno vzít další příslušenství. Periferní zařízení, jako je myš, lze umístit do vyhrazených kapes. Přední panel s kancelářským organizérem vám také umožní přenášet nezbytné pomůcky, jako jsou pera, telefon, karty nebo vizitky.

Ve společnosti Genesis se vždy řídíme názorem a požadavky herní komunity. S ohledem na pozitivní zpětnou vazbu i konstruktivní kritiku přinášíme vylepšenou a osvěženou verzi našeho batohu PALLAD 450 Lite.

Uvědomili jsme si, že méně je někdy více. V novém modelu jsme se rozhodli upustit od některých prvků, jako je bederní pás a některé vazby nebo popruhy systému Molle, a minimalizovat tak počet visících šňůr. Zvláštní pozornost jsme věnovali úchytům zipů, které jsou nyní ergonomičtější díky odolné gumě. Kromě toho jsme optimalizovali hrudní popruh pro ještě větší pohodlí při nošení.

Genesis Palladium 450 Lite si kromě výše zmíněných úprav a moderního městského pixelového kamuflážního designu zachovává všechny oceňované vlastnosti svého předchůdce. Jedná se o funkční městský batoh, který ochrání vaše vybavení a notebook do velikosti 15,6″, případně klávesnici nebo tablet. Četné kapsy a přihrádky uspořádají vaše herní a kancelářské vybavení, zatímco další prostor pro nápoje a příslušenství poskytují boční a přední kapsy.

S batohem Genesis Pallad 450 Lite můžete vyrazit na cesty bez ohledu na povětrnostní podmínky. Jeho odolnost je dána kvalitním provedením a použitými materiály. Továrně nanesený polyuretanový povlak zajistí ochranu vašeho vybavení i během deště.

Z hlediska praktičnosti je batoh Palladium 450 Lite dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí vládnout každodennímu shonu městského života a přenášet své vybavení v pohodlí a bezpečí. Je to evoluce ergonomie a stylu pro dnešní hráče!

Cena a dostupnost

Herní batoh Genesis Pallad 450 Lite je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu od 719 Kč.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.