Sea of Thieves bude předěláno jako stolní hra!

Estimated read time 2 min read

Když nejde internet, poslouží stolní hra!

Sea of Thieves je docela dobrá hra. Vezmete pár kamarádů a vydáte se na širé moře! Musíte sice používat tu příšernou Xbox aplikaci na Windows 10, ale kvůli této hry to možná přežijete. Ale co když není internet? Teď už to nevadí, protože Mongoose Publishing se pustili do práce na deskové hře Sea of Thieves Roleplaying Game.

Pokud už jste Sea of Thieves někdy hráli, popis deskové hry vás asi moc nepřekvapí. Hráči „se budou předhánět v hledání pokladu, bojovat s kostlivci na tropických ostrovech nebo Krakenem, který číhá v temných hlubinách. Pravidla jsou navržena tak, aby zajistila rychlou a zábavnou akci.

Hned pár minut po otevření krabice už budete schopní hrát. Alespoň tak to tvrdí stránka Mongoose Publishing. Gamemaster i piráti rychle pochopí pravidla a můžou se tak vrhnout na dobrodružství.

Tento popis docela dobře popisuje Sea of Thieves, které sice obětuje velkolepou simulaci, zato nabízí skoro okamžitou akci a zábavu. Přijměte úkol, vezměte svou loď, vyjeďte na moře a počkejte, až se stane něco fakt nečekaného (a to se opravdu stane). Online to funguje dobře a určitě to bude fungovat i na stole v obýváku.

Digitální verze hry je dostupná v PDF formátu za 38 dolarů a klasická stolní verze za 76 dolarů (asi 1800 Kč).

Krabice obsahuje návody, hrací kostky, kartičky a spoustu dalšího. Taky dostanete unikátní klíč, který odemkne nový obsah v originální hře.

Zatím není jasné, jestli tenhle bonusový content bude jen pro předobjednávky a jestli bude i v PDF verzi. Spíš bych ale předpokládal pouze fyzickou verzi hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.