Fallout 76 má nyní Battle Royale!

Estimated read time 2 min read

Pro všechny vlastníky bude Battle Royale zdarma.

Fallout 76 nedopadl zrovna podle očekávání a Bethesda se tak snaží získat přízeň hráčů kde se dá. Na letošní E3 představili nový mod s názvem Nuclear Winter. Je to vlastně battle royale, kde se 52 hráčů utká o to, kdo se stane novým Dozorcem Vaultu 51.

Proč právě 52 hráčů? To přesně neuvedli. Ale předpokládám, že nejdřív musí 51 lidí zemřít, aby byl někdo najat jako Dozorce. Dává to smysl?

Tenhle nový mod prý „začlení vše, co dělá Fallout tak vyjímečným.“ Ve hře tak budou mutanti a perky, včetně nových perků speciálně dělaných pro Nuclear Winter. Battle Royale v podání Falloutu nabídne squady až pro 4 hráče a navíc si budete moct stavět camp přímo v průběhu hry. Dokonce vám dovolí jej importovat z obyčejného Falloutu. Taky se nám otevře nový progress systém Dozorce a nové kosmetické úpravy. A ano, i bomby budou.

Nuclear Winter bude zdarma pro všechny hráče Falloutu 76. A pokud náhodou hru nevlastníte, můžete si zahrát alespoň zkušební verzi na týden zdarma, které bude obsahovat i nový Battle Royale.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.