Do Army přiletěli mimozemšťané!

Estimated read time 2 min read

V novém rozšíření pro Armu 3 budeme zkoumat mimozemšťany!

Bohemia Interactive odhalili nové rozšíření do Army 3. A tohle je opravdu něco, co jsme v téhle hře ještě neměli! Rozšíření má název Contact a vtáhne hráče do role NATO dronu, který je zapojen do prvního lidského kontaktu s mimozemskou rasou. Ano, slyšíte dobře!

Jakmile neznámé těleso vkročí do naší atmosféry, jste vysláni na misi kontaktovat návštěvníky a zjistit jejich úmysl. Všechno ale nejde podle plánu a rozpoutá se chaos spojený s konfliktem.

Střílet se bude hodně, ale velká část kampaně se zaměří i na jiné věci. Budete studovat mimozemské anomálie, nebo testovat zařízení Spectrum Device na kontrolu elektromagnetického pole.

Lidé si už dlouho kladou otázku, jestli jsme ve vesmíru sami. A já k nim patřím taky. Už od dětství jsem si představoval, jaké by to bylo, kdyby nás jednou navštívili mimozemšťané. Spojit tyto představy s jedinečným Arma 3 gameplayem může dopadnout jako docela dobrý zážitek.

Po našem minulém projektu Laws of War jsme poznali, že hráčům nevadí prostřední, které je trochu „jiné.“ Proto jsme si s celým týmem řekli, že do toho prostě pujdeme. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za to, že tento sen umožnili proměnit v realitu.

– vedoucí projektu Joris-Jan van’t Land

Arma 3 Contact přidá 163 kilometrů čtverečních nového terénu z východní Evropy. Do party se přidají nové jednotky, třeba Spetsnaz. Vyzkoušíme si i nové zbraně – RPK-12 LMG, karabinu AKU-12 a spoustu dalšího. A nezapomeňte, že jsme ve východní Evropě takže si zajezdíme i na traktoru!

Setkání s mimozemšťany v Armě bylo docela nečekané. Ale určitě to není špatný nápad! Líbí se mi, že se Arma zaměřuje i na jiné scénáře, než jen slepé střílení a zabíjení. Potkat tedy mimozemšťany v tak realistickém simulátoru bude určitě zážitek.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.