Název příštího COD je prostě Call of Duty: Modern Warfare

Hry

Activision prý ukázalo nové Call of Duty vybraným novinářům a streamerům.

Už dlouho se spekuluje o tom, kam nás nové Call of Duty zanese. Většina se přiklání k variantě zaměřené na serii Modern Warfare. Video zveřejněné v dubnu znělo opravdu hodně jako Modern Warfare 4. Dále tomu napomohl jeden z pracovníků Infinity Ward, který sdílel docela přesvědčivé tweety.

No a teď to vypadá, že se opravdu dočkáme návratu asi nejoblíbenější serie z Call of Duty. Naznačil to Youtuber LongSensation, který na svém Twitteru napsal, že nové Call of Duty ponese název Modern Warfare.

BANNER_WEB2.jpg

Jeden takový tweet samozřejmě nic neznamená. Do hry se ale vložil server Kotaku a začali zjišťovat, kde je vlastně pravda. Zjistili, že Activision opravdu ukazovalo hru už několika novinářům a streamerům. Všichni z nich se shodli, že skutečně viděli Modern Warfare.

Je hodně lehké zapomenout, že originální Modern Warfare se vlastně jmenovalo Call of Duty 4. Takže vlastně nejde o úplně ten stejný název. Někomu by to ale mohlo připadat zmatené.

Proč tedy v názvu chybí číslo? To je z důvodu, že jde o reboot, který se chce zaměřit na více emotivní události, jako třeba masakr na letišti v Moskvě z Modern Warfare 2.

Nic ještě není oficiální a Activision mlčí. Očekávám, že do oficiálního oznámení se nedozvíme vůbec nic určitě. Stačí tedy čekat..

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *