Název příštího COD je prostě Call of Duty: Modern Warfare

Estimated read time 2 min read

Activision prý ukázalo nové Call of Duty vybraným novinářům a streamerům.

Už dlouho se spekuluje o tom, kam nás nové Call of Duty zanese. Většina se přiklání k variantě zaměřené na serii Modern Warfare. Video zveřejněné v dubnu znělo opravdu hodně jako Modern Warfare 4. Dále tomu napomohl jeden z pracovníků Infinity Ward, který sdílel docela přesvědčivé tweety.

No a teď to vypadá, že se opravdu dočkáme návratu asi nejoblíbenější serie z Call of Duty. Naznačil to Youtuber LongSensation, který na svém Twitteru napsal, že nové Call of Duty ponese název Modern Warfare.

Jeden takový tweet samozřejmě nic neznamená. Do hry se ale vložil server Kotaku a začali zjišťovat, kde je vlastně pravda. Zjistili, že Activision opravdu ukazovalo hru už několika novinářům a streamerům. Všichni z nich se shodli, že skutečně viděli Modern Warfare.

Je hodně lehké zapomenout, že originální Modern Warfare se vlastně jmenovalo Call of Duty 4. Takže vlastně nejde o úplně ten stejný název. Někomu by to ale mohlo připadat zmatené.

Proč tedy v názvu chybí číslo? To je z důvodu, že jde o reboot, který se chce zaměřit na více emotivní události, jako třeba masakr na letišti v Moskvě z Modern Warfare 2.

Nic ještě není oficiální a Activision mlčí. Očekávám, že do oficiálního oznámení se nedozvíme vůbec nic určitě. Stačí tedy čekat..

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.