Do PUBG míří Joker a Harley Quinn

Estimated read time 2 min read

PUBG Corp a společnost DC se dali dohromady, aby fanouškům přinesli další zajímavý crossover. Hráči PlayerUnknown’s Battlegrounds si budou moci zahrát jako Harley Quinn nebo Joker. Toto zajímavé duo jste mohli vidět především v kontroverzním filmu Suicide Squad.

Vývojáři zatím oznámili pouze skiny, které můžete vidět v traileru. Je však možné, že od této spolupráce můžeme čekat i něco víc. Skin Jokera je velmi podobný tomu, jaký můžeme vidět na jeho filmovém protějšku. Harley Quinn a její typická baseballová pálka také vypadá přesvědčivě. Vypadá to tedy, že se dočkáme i tématických skinů na zbraně.

Tato spolupráce je samozřejmě odpovědí na nedávný Fortnite crossover s Avengers. Hra na omezenou dobu dovolila hráčům stát se samotný Thanos a způsobit trochu chaosu. PUBG nabídka tedy není až tak moc aktuální, protože Suicide Squad vyšlo již v roce 2016, dává ale větší smysl než slepě bojovat proti Fortnite např. s crossoverem na Justice League.

Joker a Harley Quinn budou do hry přidáni „velmi brzy.“ Blíží se však zima a je tedy možné, že nové skiny otestujeme již na nové zimní mapě. Tedy v to můžeme alespoň doufat. Zatím si můžete přečíst, co všechno vlastně víme o nové mapě.

Koukněte na trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.