Nová Avatar hra je pořád ve vývoji!

Hry

Budeme si ale muset počkat.

Už dlouho jsme neslyšeli o Massive Entertainment a jejich hře založené na Avatarovi od Jamese Camerona. Proto jsme si taky mysleli, že se od projektu odstoupilo. Opak je ale pravdou, protože Jesper Karabanov v rozhovoru potvrdil, že se na Avatarovi stále pracuje. Ještě prý ale není ve stavu, kdy by se o hře mohlo začít mluvit. Prý si tak budeme muset ještě počkat.

Hra byla původně oznámena v roce 2017 pod pracovním názvem The Avatar Project. Massive se tak rozdělilo na dva týmy, jeden pracoval na The Division a druhý právě na Avatarovi. Druhý tým se pak o rok později přestěhoval do vlastní kanceláře a tam zůstává, dokud se celá společnost nepřesune jednotně pod jednu střechu. Studio také hledalo nové talenty do Avatar projektu, třeba AI programátory nebo animátory.

BANNER_WEB2.jpg

Uhodnout, kdy The Avatar Project vyjde by bylo velmi obtížné. Filmové pokračování Avatar 2 se plánuje až na prosinec příštího roku a poté se prý máme těšit i na 3 další díly.

Ubisoft má navíc před vydáním Avatar 2 docela nabitý program. Musejí si poradit s Watch Dogs Legion, Gods & Monsters a Rainbow Six Quarantine.

Může se také stát, že hry se dočkáme až někdy v roce 2013, při vydání 3. filmového zpracování. Poslední Avatar byl totiž před 12 lety a už bohužel není až tak aktuální. Počkat, až se na svět dostane sequel a lidé tak opět propuknou filmové horečce by byl docela dobrý nápad.

Ať je to jak chce, podle vývojářů si budeme muset ještě dlouho počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *