Nová Avatar hra je pořád ve vývoji!

Estimated read time 2 min read

Budeme si ale muset počkat.

Už dlouho jsme neslyšeli o Massive Entertainment a jejich hře založené na Avatarovi od Jamese Camerona. Proto jsme si taky mysleli, že se od projektu odstoupilo. Opak je ale pravdou, protože Jesper Karabanov v rozhovoru potvrdil, že se na Avatarovi stále pracuje. Ještě prý ale není ve stavu, kdy by se o hře mohlo začít mluvit. Prý si tak budeme muset ještě počkat.

Hra byla původně oznámena v roce 2017 pod pracovním názvem The Avatar Project. Massive se tak rozdělilo na dva týmy, jeden pracoval na The Division a druhý právě na Avatarovi. Druhý tým se pak o rok později přestěhoval do vlastní kanceláře a tam zůstává, dokud se celá společnost nepřesune jednotně pod jednu střechu. Studio také hledalo nové talenty do Avatar projektu, třeba AI programátory nebo animátory.

Uhodnout, kdy The Avatar Project vyjde by bylo velmi obtížné. Filmové pokračování Avatar 2 se plánuje až na prosinec příštího roku a poté se prý máme těšit i na 3 další díly.

Ubisoft má navíc před vydáním Avatar 2 docela nabitý program. Musejí si poradit s Watch Dogs Legion, Gods & Monsters a Rainbow Six Quarantine.

Může se také stát, že hry se dočkáme až někdy v roce 2013, při vydání 3. filmového zpracování. Poslední Avatar byl totiž před 12 lety a už bohužel není až tak aktuální. Počkat, až se na svět dostane sequel a lidé tak opět propuknou filmové horečce by byl docela dobrý nápad.

Ať je to jak chce, podle vývojářů si budeme muset ještě dlouho počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.