PUBG představuje 8v8 team deathmatch

Estimated read time 2 min read

Další pokus o team deathmatch v PUBG, tentokrát trochu jinak!

Do PUBG míří nový update 6.2 a s ním i velmi zajímavá novinka. Jako úplně nová Arkáda se představí 8v8 team deathmatch. Není to však to stejné, co jsme viděli v roce 2018. Tento mod opustí battle royale žánr a pustí se více do akčního střílení. Hráči se tak utkají na malých mapách, které se budou nacházet někde na již existujících velkých mapách.

8v8 team deatchmatch bude pouze first person se zapnutým respawnem a bez možnosti postřelit své spoluhráče. Celkem si budete moci vybrat z 8 různých „class,“ každá s jiným vybavením. Regenerace vašeho života bude zcela záviset na velikosti vašeho boostu. Ten si zvětšíte zabíjením nebo asistencemi. Pokud pak na 5 vteřin zalezete do bezpečí, začne se vám průběžně regenerovat život.

Každý zápas bude trvat 10 minut a vítězem se stane ten, kdo jako první dosáhne 50 zabití. Za svou snahu můžete očekávat nějaké BP body, ale Survivor Pass XP bohužel ne.

Určitě se ale nemusíte bát, že se z PUBG stane další nástupce Call of Duty.

Fanoušci Battle Royale se nemusejí ničeho bát. Naším cílem je pořád vytvořit tu nejlepší Battle Royale hru, jakou můžete na trhu najít.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.