Cuphead DLC se odkládá na rok 2020

Estimated read time 2 min read

Vývojáři v novém teaseru posunuli vydání na rok 2020.

Už od 2018 všichni věděli, že do Cuphead míří DLC The Delicious Last Course. To mělo vyjít někdy v roce 2019. Do hry má přidat nový ostrov plný nepřátel, ze kterých se zase většina z nás zblázní. A nesmíme zapomenout na novou postavu! Nový teaser ale bohužel ukázal, že se datum vydání posunulo na rok 2020.

Vedoucí MDHR říká, že datum posunuli, aby si byli jistí, že má DLC skutečně dobrou kvalitu. Jak už bylo vidět v klasické hře, studio si dává opravdu záležet i na malých detailech. Kdyby DLC bylo odfláknuté, určitě by to poškodilo pověst jejich skvělé hry. Hráči se prý mají cítit na novém ostrově jako doma.

Vývojáři při tvorbě Cuphead zjistili, že je pro ně důležité, aby s vývojem nespěchali a dali všemu takový ten zdravý průběh. Spokojenost týmu se pak projeví i ve výsledné hře.

Jako malou náhradu nám poskytli alespoň pár informací o nové postavě – Ms. Chalice. Ta bude mít prý speciální schopnosti, které hře dodají trochu jiný nádech. Navíc si za ni budete moct zahrát i v originální hře!

Nový teaser na DLC:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.