Old School Runescape konečně i na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Na Steamu nově běží i retro klient.

Vemte všechny své kamarády a připravte se na pořádné dobrodružství, protože MMORPG Old School Runescape si konečně našlo svou cestu na Steam!

Mladšího sourozence na Steamu už sice pár měsíců hráči hrají, ale klasická Old School verze zatím chyběla. Všechny hráče tak potěšilo, když Jagex oznámili, že na Steam převedou i svého starého (ikdyž pořád velmi oblíbeného) klienta.

Stávající hráči navíc nemusí mít strach o svůj postup, protože již existující OSRS účet započne přesně tam, kde jste naposledy skončili, i kdyby to bylo třeba před 5 lety. Pro nové hráče je zde pak možnost přihlásit se rovnou pod svým Steam účtem a rychle se tak pustit do hraní. S přechodem na Steam samozřejmě hra získá i všechna ta pozlátka, jako achievementy a kartičky.

Můžete si myslet, že Old School Runescape je už dávno mrtvá hra, ale to nemůže být dále od pravdy. I tato starší verze je stále velmi aktivní. Vývojáři totiž neustále přidávají nové itemy a monstra. Pozadu rozhodně není ani česká komunita, pro kterou si ti nejzkušenější hráči našich končin připravili přívětivý Discord server. Pro nové hráče tedy skvělá příležitost, jak se hru naučit.

S Runescape to navíc vypadá dobře i do budoucna. Vývojářské studio totiž odkoupila skupina The Carlyle Group, která slibuje do hry investovat velké peníze.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.