CD Projekt ruší multiplayerový spin-off Zaklínače a chce začít úplně znovu

Estimated read time 2 min read

Vývoj by měl začít úplně od začátku.

CD Projekt 20. března svým investorům odhalil, že se rozhodli zrušit a od základu předělat Project Sirius, jednu ze tří chystaných her ze světa Zaklínače. Ještě před Next Gen aktualizací do Zaklínače 3 byly oznámeny hned tři nové hry. Jednou z nich je hlavní dějový Zaklínač 4 a další pak remake originálního Zaklínače z roku 2007. Těchto dvou se zrušení netýká a vývoj pokračuje dál.

Třetí zmíněnou hrou je Project Sirius, jehož vývoj má na starost studio The Molasses Flood. Má jít o jakýsi spin-off, který do světa Zaklínače přinese i hru více hráčů. To je velký krok od zaběhnutého stylu minulých her. CD Projekt však údajně není spokojený s tím, kam projekt směřuje. Podle dostupných informací se však projekt neruší, ale místo toho začne vývoj úplně od začátku.

(zdroj: CD Projekt)

Jak se ale zdá, hra nebyla zas tak daleko. Ještě v prosinci studio The Molasses Flood shánělo nové zaměstnance právě na tento projekt. Momentálně však žádnou novou pozici nenabízejí a buď tedy nábor přerušili nebo nové lidi již našli.

Vydání všech těchto her je však v nedohlednu. Remake prvního Zaklínače podle CD Projektu můžeme čekat až po vydání Zaklínače 4. Ten však také nemá žádné datum vydání a bude trvat ještě hodně dlouho, než se dozvíme něco víc.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.