Atomic Heart má konečně datum vydání!

Estimated read time 2 min read

Už je tomu docela dlouho, co jsme naposledy slyšeli o hře Atomic Heart. Jedná se o akční RPG, které z prvotních trailerů vypadalo docela slušně. Vývojáři z Mudfish však mlčeli možná až příliš dlouho a někteří tak začali spekulovat, jestli je hra vůbec reálná a nejde jenom o podvod. Na Gamescomu jsme se však dočkali nového traileru, kde můžeme vidět ukázku soubojového systému.

Tohle je zatím asi nejdetailnější pohled, jaký jsme na hru měli. Hráči BioShocku se určitě budou cítit jako doma. Zdá se, že hráč bude levou rukou ovládat jakési schopnosti a v pravé držet zbraň. Tempo se ale zdá trochu rychlejší než bylo v BioShocku. Na obrazovce všechno skáče nebo lítá a je jen na hráči, aby to všechno dokázal přežít.

Tak snad to vše dobře dopadne a hra nebude jeden velký festival bugů a chyb. Nový trailer trochu zmírnil pochyby o existenci této hry a už se na ni začínám opět těšit. Vývojáři slíbili vydat hru ještě tento rok, ale vůbec bych se nedivil, kdyby nakonec bylo datum posunuto.

I přes nový trailer je hra pro většinu z nás stále záhadou. V roce 2018 se objevila z ničeho nic a od té doby o sobě moc vědět nedává. Kdykoli se však objeví, je o rozruch postaráno.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.