Nier: Automata anime už má své datum vydání!

Estimated read time 2 min read

Anime vychází co nevidět!

Anime adaptace hry Nier: Automata vyjde už 7. ledna 2023 a na oslavu vydávají autoři krásný nový trailer, kde 2B a 9S dělají robotí věci ve své robotí apokalypse. Už jsme sice věděli, že anime vychází začátkem příštího roku, ale až teď víme, kdy přesně to bude.

Podle traileru to zatím vypadá, že jde o docela věrné vyprávění prvního kola příběhu. Nesmíme totiž zapomenout, že tyto hry jsou doslova plné altermativních konců a některé z nich se podařilo odhalit až docela nedávno. Vůbec bych se tak nedivil, kdyby i anime zvolilo trochu alternativné přístup.

Zatím to vypadá, že anime poběží celosvětově přes Crunchyroll a v mnoha lokalitách taky přes Hulu nebo Amazon Prime. Aniplex říká, že plánují anime vysílat ve více než 160 zemích.

Nier: Automata je kritiky velmi dobře přijatá hra, která si kolem sebe od roku 2017 vytvořila obrovský kult. Odehrává se na zničené Zemi, kterou lidé již dávno opustili. Na povrch tak posílají pouze robotické vojáky, kteří mají bojovat za naši rasu. Nezapomeňte si napsat datum 7. ledna 2023 do kalendáře, protože se znovu přesvědčíme, proč si tento svět hráči tolik oblíbili.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.