Čeká nás druhá kapitola Fortnite? Podle uniklého snímku ano!

Estimated read time 2 min read

Čeká hráče po skončení 10. sezóny úplně nová mapa?

Od Epic Games jsme stále nedostali žádnou zprávu o tom, kdy přesně by měla vyjít 11. Fortnite sezóna. Máme ale takové tušení, co v ní můžeme čekat. Na Apple Storu totiž na chvilku unikl obrázek, který ukazuje opravdu velké změny.

Obrázek se bohužel objevil jen na chvíli, bližší prozkoumání tak není možné. Mohli jsme vidět trio hráčů, jak se z útesu koukají na řeku. V dálce pak lze zahlédnout nějakou velkou budovu. Potíž je v tom, že toto místo neodpovídá vůbec žádné lokaci na současné mapě. Začíná se tedy spekulovat, že se tento battle royale konečně přesune na úplně novou mapu.

Nová mapa se určitě hodí k názvu nového updatu – Fortnite Chapter 2. Něco takového se docela dalo očekávat. V průběhu 10. sezóny se začaly objevovat trhliny, které si zahrávaly s prostorem i časem. Vše by pak mělo být ukončeno velkým eventem The End. Jak bude hra vypadat po něm? Vidina nové mapy začíná dávat docela smysl. A kdo ví, třeba se hráči dočkají ještě větších změn.

Uniklý obrázek byl už bohužel stažen, ale spoustu lidí si udělalo screenshot nebo dokonce video. Detaily se bohužel ztratily, protože obrázek byl docela malý a screenshoty tak nejsou nic moc. Určitě to ale zní jako reálná záležitost. Sezóna 10 končí už 13. října. Velmi brzy se snad dozvíme více detailů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.