Ubisoft plánuje dětský cartoon ze světa Watch Dogs

Estimated read time 2 min read

Rayman, Far Cry nebo Watch Dogs už brzy na vašich obrazovkách!

Ubisoft se nechal slyšet, že několik svých úspěšných her plánují vydat i jako animované seriály. Chtějí tak stavět na úspěchu seriálu Rabbids. V budoucnu se tedy můžeme těšit na animované serie z Raymana, Far Cry nebo Watch Dogs. Ano, zní to opravdu velmi zvláštně. Ujišťuji vás ale, že si z vás rozhodně nestřílím.

Rayman nebo Hungry Shark mají být pojaty jako „family-friendly“ spin-off. To mě ani moc nepřekvapuje. Spíš jsem se zarazil nad plány s Watch Dogs. Z této akční hry se totiž stane „mystery show“ pro mladistvé. Mířit má na publikum tak mezi 10 – 15 lety. Trochu mi to zní jako novodobý a potrhlý pohled na klasický seriál Scooby-Doo. Prostředí se bude asi hodně lišit od toho násilného, které známe z her. Buď to může fungovat nebo to dopadne opravdu špatně.

Far Cry: Blood Dragon slouží jako předloha pro Captain Laserhawk: A Blood Dragon Vibe. Z toho už mám docela smíšené pocity. Řekněme si to rovnou, Trials of the Blood Dragon nedopadlo vůbec dobře. Tak třeba to teď bude lepší. Když už nic, vizuální efekty jsou pořád moc pěkné.

Všechny tyto seriály má na starost Ubisoft. Nezapomínejme ale, že o herní adaptace se snaží i Netflix. Právě by měli pracovat na filmu ze světa The Division.

Filmové herní adaptace téměř nikdy nedopadnou dobře. Nevím tedy, proč se studia na obrazovky stále tak cpou. Třeba to tentokrát dopadne dobře. Držím Ubisoftu palce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.