Na E3 jsme měli vidět nového Batmana a Harryho Pottera

Estimated read time 2 min read

Dočkáme se oznámení nového Batmana?

Zrušení E3 2020 je sice velmi nešťatné, ale vývojáři i tak hledají způsoby, jak své konference hráčům vynahradit. Podle lidí, kteří měli být seznámeni s E3 programem, jsme se měli dočkat nových oznámení od Warner Bros. Podle všeho to vypadá, že k vidění měl být nový Batman a možná i Harry Potter.

Warner Bros. už v září začali dávat malé nápovědy na něco, co vypadá jako úplně nová Batman hra. Podle dalších leaků se hra měla jmenovat Batman: Arkham Legacy. Už je to skoro pět let, co jsme si poprvé zahráli Arkham Knight. Když je teď na obzoru i nový film, načasování už snad nemohlo být lepší.

Nový Batman by byl zřejmě pokračováním Batman: Arkham Origins. Všechny malé nápovědy v září totiž vypustili právě lidé z Montrealu. Původní Arkham vývojáři Rocksteady totiž pracují na něčem jiném.

Kromě Batmana měl být na scéně i Harry Potter. První záběry z této hry měly uniknout už v roce 2018. Tehdy jsme mohli vidět tvorbu úplně nové postavy a trochu herního prostředí. O tomto projektu snad také brzy uslyšíme.

Někteří vývojáři a vydavatelé teď zvažují, že své konference uskuteční online. O hrách z letoší E3 tak snad ještě uslyšíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.