Call of Duty: Warzone míří i na mobily!

Estimated read time 2 min read

Warzone si možná brzy zahrajeme i na mobilu.

Activision svým Call of Duty: Warzone opravdu udeřilo hřebík na hlavičku. Tato oblíbená battle royale hra nyní zřejmě míří i na mobily! Ve svých pracovních nabídkách nově hledají člověka, který se postará o WZM – pravděpodobně kódové označení Warzone Mobile.

O Warzone se hlavně zmiňuje popis samotné pozice. Zaměstnanec se bude starat např. o vylepšení hry Warzone tak, aby správně fungovala na mobilním zařízení. Dále bude sloužit jako kontaktní osoba při rozhodování nových funkcí.

Activision už sice jednu mobilní hru vydalo – Call of Duty: Mobile z roku 2019. Je ale naprosto jasné, že s dalším propracovaným čistě battle royale titulem budou mít mnohem více možností posunu vpřed. A o to víc, když se bude jednat o titul Warzone. Activision říká, že Warzone je jedním z jejich největších úspěchů.

Už jednou prozradili, že se Call of Duty bude více angažovat i na mobilech. Call of Duty: Mobile bylo prý jen začátek. Zjistili tak spoustu zajímavých věcí a nyní se mohou pustit do projektu, který bude fungovat hned na několika platformách (včetně té mobilní).

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.