Jak si poradí RTX 3080 s Crysis Remastered na nejvyšší detaily?

Estimated read time 2 min read

Dokáže RTX 3080 vytáhnout alespoň 30 FPS?

Nvidia RTX 3080 vyšla teprve včera, ale lidi už si pokládají otázku, jak si vlastně poradí v novém Crysis Remastered. Opět si připadám jako v roce 2011. V rozhovorech tým zodpovědný za Crysis Remastered řekl, že zatím neexistuje žádná karta, která by „Can it Run Crysis“ mod utáhla na 30 FPS.

V době oznámení hry to možná mohla být pravda, ale platí to ještě pořád? Zdá se, že taková karta přecejen existuje! Ve 4K i s ray tracingem a samozřejmě nejvyšším nastavením dokázala 3080 vytáhnout hru na hezkých 37.46 FPS!

Na něco takového ale bude potřeba opravdu hodně energie. Průměrná spotřeba při tomto testu byla 319W a největší skok pak 386W. A to vše jen pro grafiku!

Je však zvláštní, že i při tak velké náročnosti mod „Can it Run Crysis“ nevypadá zas tak skvěle, jak možná na první pohled čekáte. Ano, vypadá to sice pěkně, ale při takové náročnosti bych čekal trochu víc. Stojí to tedy za to? Orpavdu chcete svůj počítač takto zatěžovat? A je možné, že hra prostě jen není ještě dobře optimalizovaná? Posouzení nechám na vás…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.