Vyzkoušejte parodii na Death Stranding úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Čekáte na PC verzi Death Stranding? Vyzkoušejte Walking Simulator!

Už se nemůžete dočkat, jak si to budete s nákladem na zádech brázdit hornatou krajinou i na PC? Čekání na PC verzi Death Stranding si teď můžete zkrátit Walking Simulatorem na Steamu. Hra je zcela zdarma a pokud máte pár chvil, určitě vás zabaví.

Je pro mě těžké tyto dvě hry srovnat, protože Death Strandingu tak úplně nerozumím. Vím ale, že je to o někdy až směšně velkém nákladu a nekonečném brouzdání po vrcholkách hor. Přesně to nabízí i Walking Simulator. Je zde i něco o získávání „liků,“ což se v Death Stranding objevuje taky. Ve Walking Simulatoru slouží „like“ jako měna, kterou získáte za plnění úkolů. Utratit ji pak můžete třeba za jetpack a další různá vozidla. Pokud ve hře tedy vydržíte tak dlouho.

Hra vás bohužel zabaví spíše jen na pár minut. V podstatě vlastně jen běžíte po sněhu a snažíte se doručit vše, co jste po cestě nasbírali. Bugů je tu bohužel taky dost. Když už běžíte přes jeden kilometr, abyste konečně doručili svůj náklad a pak se stejně zaseknete v podlaze, určitě už hru v životě nezapnete. A to ještě nemluvím o propadávání textur a dalších nepříjemnostech.

Je samozřejmě jasné, že se jedná pouze o vtip. Hra je úplně zdarma a pokud tak nemáte co dělat a chtěli byste vyrazit na dlouhou procházku  z pohodlí domova, proč nezkusit Walking Simulator?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.