Brutal Fate je kompletní hra od tvůrce modu Brutal Doom

Estimated read time 2 min read

Líbil se vám Brutal Doom? Tak to si Brutal Fate zamilujete!

Tvůrce Brutal Doom má právě plné ruce práce s novou hrou Brutal Fate, což je „fast-paced ultra-violent retro first person shooter.“ Takže rychlé tempo a hodně krve. Brutal Doom je obdivuhodný kus herní historie a spoustu lidí si tento mod oblíbilo. V Brutal Fate si zahrajete za vesmírného mariňáka, který musí zabít spousty vesmírných potvor a má k dispozici hromadu zbraní. Neslyšel jsem o tomhle už někde?

Brutal Fate je postaveno okolo obrovských levelů, které nebudou využívat procedurální generování. Vzhledem k tomu, že vaše postava bude mít vysoké postavení, budete moci dávat rozkazy i ostatním mariňákům. Stačí najít přeživší a ti vás budou následovat. Jejich AI by mělo být docela propracované a nemělo by se stávat, že by vám blokovali cestu nebo jinak působili potíže.

Brutal Fate si zahrajeme jako Steam Early Access už v lednu. Hra je postavena na GZDoom enginu a nabízí velký moderský potenciál. A protože existují už velké komunity, které umí dělat s tímto enginem zázraky, jsem zvědavý, jakých bizarností se dočkáme tentokrát.

Pro více informací se můžete kouknout na oficiální stránku hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.