Remaster Warcraft 3 vyjde už příští rok

Estimated read time 2 min read

Stará klasika se vrací!

Warcraft 3, hra která celou značku Warcraft vystřelila opravdu do nebe. Díky ní vznikl i takový malinký mod zvaný DOTA. A teď se konečně dočkává remasteru!

Titul se bude jmenovat Warcraft 3: Reforged a hráči by se jej měli dočkat někdy v příštím roce. Obsahovat bude úplně novou hloubku barev, mnohem lepší animace a hlavně podporu opravdu velkého rozlišení. Stále si však prý zachová ten pravý Warcraft nádech, který všichni fanoušci tolik milují.

Novinky však nekončí jen u grafického zpracování! Každý hrdina teď bude k dispozici jak v mužském tak i ženském provedení. Jejich vzhled ve hře budete moci změnit taky pomocí skinů. A pokud se bojíte o editor map, mám pro vás dobrou zprávu. Své vlastní mapy si budete moci vytvořit i zde.

Toto oznámení bylo na Blizzconu 2018 opravdu velkým překvapením. Nějaké malé nápovědy jsme však měli už dříve. Originální Warcraft 3 dostal v tomto roce několik zvláštních updatů. Hra je to docela stará takže za tím muselo být určitě něco víc.

Warcraft 3: Reforged přijde někdy v příštím roce. Více informací zatím není známo, avšak času je ještě dost. Další informace o tomto titulu a jiných hrách na Blizzconu se ještě tento týden dozvíme.

Podívejte se na trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.