Babylon’s Fall už hraje asi jen 20 hráčů

Estimated read time 2 min read

3. května hrál Babylon’s Fall jenom jeden hráč.

Tak tohle je opravdu alarmující – Babylon’s Fall je venku sotva dva měsíce a jeho herní základna se stále zmenšuje. Úplně největší propad se přihodil 3. května, kdy hru hrál pouze jeden jediný hráč. Od té doby se čísla pohybují mezi 20-50 hráči za den.

Pracovníci ze Square Enix teď musejí zažívat krušné časy. Asi nikdo nečekal, že tak zaběhnutý a vcelku oblíbený vydavatel spadne až na tak kritická čísla hned dva měsíce po vydání. Server VGC provedl porovnání, kde se ukázalo, že takto slabě si po dvou měsících nevedlo ani Marvel’s Avengers, což je jedna z her, která se již považuje za mrtvou. Nemáme sice čísla z Xboxu a PlayStation, ale není si těžké představit, že data budou velmi podobná.

Možná se ani není čemu divit. Babylon’s Fall je live service hra a tento fakt jde cítit opravdu všude. Gameplay je hodně repetetivní a hra někdy upřednostňuje platební brány před samotným hráčem. K tomu se přidal hodně špatný marketing a katastrofa je na světě.

Vývojáři už nyní pracují na 3. sezóně hry, ale pokud budou čísla i nadále takto špatná, je dost možné, že se její vývoj brzy ukončí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.