Na System Shock 3 nepracuje už vůbec nikdo

Estimated read time 2 min read

Se System Shock 3 to teď vypadá hodně špatně.

Starbreeze Studios v roce 2017 odkoupili od OtherSide Entertainment práva na System Shock 3 s tím, že by jej chtěli vydat. O dva roky později pak práva prodali zpět kvůli neúspěchu The Walking Dead. OtherSide tak stále hledali vydavatele, který by se hry ujal. Slíbili ale, že pokud žádného nenajdou, vydají hru prostě sami.

Zdá se ale, že nový System Shock je v ohrožení. Z projektu bylo odvoláno už několik programátorů, designérů i samotných vedoucích.

Na RPG Codex foru se objevil jeden z bývalých zaměstnanců, který se momentálně snaží odpovídat na otázky. Řekl, že vůbec neví, jak to teď se System Shock 3 bude, protože všichni členové týmu už ve společnosti nejsou zaměstnáni.

Pokračování tak skvělé hry je prý velmi těžké proměnit v realitu. Na novém System Shocku pracoval jenom malý tým a bylo tak těžké uspokojit touhy všech fanoušků této serie. Tým byl prý velmi pozadu ve tvorbě zajímavého obsahu a díky toho se nakonec rozpadl.

Poslední pre-alpha System Shocku 3 byla vidět v září. Hra měla dokonce vrátit velmi oblíbeného záporáka. Jak to ale vypadá, plán nakonec utichl.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.