Známe datum vydání nové Star Wars hry!

Estimated read time 2 min read

Do vesmíru se podíváme už za pár měsíců.

EA nám konečně potvrdili novou hru Star Wars: Squadrons. Bude se jednat o Star Wars hru zaměřenou na vesmír. To tady už dlouho nebylo!

Hra se odehrává po událostech Návratu Jediho. Posadíte se do kokpitu stíhaček Republiky nebo Impéria, kde si užijete vesmírné bitvy přímo z pohledu první osoby. To vše v singleplayer nebo multiplayer modu.

To však není vše! Vaše lodě budete moci i dostatečně modifikovat podle vlastní chuti. Ať už se jedná o kosmetické nebo gameplay úpravy, EA slibuje, že si vše odemknete pouze hraním.

Vydání už také není moc daleko – vše propukne 2. října! Star Wars: Squadrons bude dostupné na Steamu, Originu a Epic Games Storu. Všichni však budou hrát dohromady díky crossplay možnostem na PC, Xbox One a PS4. Další zajímavostí je, že na PC a PS4 můžeme časem čekat i podporu VR.

Vesmírné bitvy vidím jako velmi dobrý tah ze strany EA. Naposledy jsme se něčeho takového dočkali v Battlefront 2. Žádná hra se však na něco takového ještě nezaměřila.

Existuje samozřejmě hodně simulátorů války ve vesmíru, ale nic tak úplně nezachytilo tu správnou atmosféru. Pokud se Squadrons povede, mohlo by se jednat o velmi úspěšnou novinku.

Trailer zatím neprozradil žádné gameplay prvky, ale to se snad změní už 18. června na EA Play.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.