Známe další velký update do Minecraftu!

Estimated read time 2 min read

The Wild update přistane někdy v roce 2022.

Ještě jsme se ani nedostali ke druhé částí Caves and Cliffs updatu a Mojang nám už představil, co si pro nás chystají do budoucna. Po Caves and Cliffs se tedy můžeme těšit na update The Wild, kterého se dočkáme někdy příští rok.

Mojang říká, že tímto updatem chtějí oslavit velkou rozmanitost biomů a vdechnout každému z nich svou vlastní identitu. Jako příklad byl uveden Birch Forest biom, kde se pořádně protáhnou stromy a všude kolem bude možné najít spoustu barevných květin. Z asi nejnudnějšího biomu se najendou stane něco mnohem zajímavějšího.

Update také přidá biom Mangrove Swamp, kde poroste nové dřevo. Dále v něm bude možno nasbírat bloky z bláta, ze kterých je pak možné udělat cihly. Chybět samozřejmě nebudou ani žáby!

Špatnou zprávu však dostali příznivci Deep Dark biomu, který se z Caves and Cliffs přesune až do The Wild. Mojang potvrdil, že se jedná o propracovaný biom s tématikou zaniklé civilizace. V pradávných stavbách bude možno nalézt velkou řadu pokladů a tajemství. Čekání tak určitě bude stát za to.

Dále jsme se však dozvěděli, že The Wild určitě nebude stejně velký jako Caves and Cliffs a nebude tak rozdělen na dvě části.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours