Netflix zvažuje herní adaptaci Squid Game

Estimated read time 2 min read

Mluvit se začalo už i o pokračování.

Minyoung Kim, vedoucí Netflix Asia, prozradil, že se nyní přemýšlí o možnosti proměnit seriál Squid Game do herní adaptace. Jelikož se jedná o momentálně nejsledovanější seriál na Netflixu, ani se není čemu divit.

Toto Korejské drama sleduje několik obyčejných lidí, kteří se dostali do velkých dluhů. Upsali se proto do obrovské soutěže o velký balík peněz. Problém je však v tom, že jakmile se jim něco nepovede, jsou většinou okamžitě zastřeleni.

Kim tak prozradil, že Netflix přemýšlí, kam se bude tato serie dále směřovat. Jednou z možností je prý také herní adaptace i zajímavý merch. Rovněž se také již hovoří o druhé serii, ale zde streamovací gigant mírní nadšení, že první serie vyšla teprve před měsícem a vše bude ještě dlouho trvat.

Nikdo zatím neprozradil, jak by případná adaptace měla vypadat. Někteří však poukazují na velkou podobnost seriálu se hrou Fall Guys. A když se zamyslíte, dává to vlastně docela smysl. Seriál většinou sleduje postavy, jak si jdou navzájem po krku v soutěžích, které jsou založeny na dětských hrách. Jelikož však seriál zakládá i na velkých emocionálních dramatach, bude opravdu zajímavé sledovat, jestli by Netflix s případnou hrou skutečně uspěl.

Zatím se však neví, jestli nápad na herní adaptaci neskončí spíše v koši. Battle Royale her je dnes již spoustu a je tak docela obtížné přijít s něčím zajímavým, co by tento žánr trochu oživilo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.