Zalman rozšiřuje svoji nabídku herních headsetů o top model HPS600

Estimated read time 2 min read

Krátce po uvedení herních sluchátek s označením HPS500 přináší značka Zalman na trh nový model HPS600, který aktuálně završuje ucelenou nabídku headsetů.

Nový headset Zalman HPS600 se vyznačuje vynikajícím poměrem cena/výkon. Přináší skvělý zvuk při hraní her, poslechu hudby, sledování filmů ale i například při videochatech. O kvalitní zážitek se starají velké, padesátimilimetrové měniče, které poskytují hluboké a přesto vyrovnané basy. Headset je vybaven mikrofonem, který je možné individuálně nastavit v rozsahu až 180°. Ovládání hlasitosti je umístěno přímo na mušli sluchátek. Design sluchátek je nejen plně funkční s vysokou ergonomií, která zajišťuje pohodlné a spolehlivé nošení, ale sluchátka jsou také atraktivní. Na první pohled zaujme kvalitní provedení a zpracování i moderní vzhled.

Nová sluchátka Zalman HPS600 aktuálně završují úspěšnou modelovou řadu HPS a posouvají ji na novou úroveň. Model Zalman HPS300 stále patří mezi nejprodávanější herní headsety na českém i slovenském trhu. 

Cena a dostupnost:

Headset ZM HPS600 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 528 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM HPS600

Frekvenční rozsah:  20 – 20 000 Hz
Citlivost sluchátek:  117 dB ± 3 dB
Citlivost mikrofonu: – 38 ± 2 dB
Impedance: 32 Ω
Max výkon: 20 mW
Délka kabelu: 2,35 m
Váha: 326 g

Další články:

Další články autora: