[EVOLVEO] Počítačová skříň nemusí být nudná!

Estimated read time 3 min read

EVOLVEO přináší s novými ventilátory pro chlazení i atraktivní barvy a bohaté světelné efekty.

Nové RGB ventilátory EVOLVEO 12R1 a 12R1R Rainbow rozšiřují nabídku ventilátorů této značky pro počítačové skříně. Vedle nesporného přínosu ventilátorů pro cirkulaci vzduchu uvnitř skříně a tedy i chlazení jednotlivých komponent počítače, mají ventilátory i nezanedbatelnou funkci jak vylepšit design a celkový vzhled počítačové skříně, která se může stát atraktivním prvkem interiéru a vzbudí zaslouženou pozornost. Běžné skříně jsou často osazeny jen jednoduchými jednobarevnými ventilátory, nebo jsou dodávány bez ventilátorů. EVOLVEO nyní nabízí možnost jak vyšperkovat počítačovou skříň tak, aby nebyla nudná a pohled na ni nikdy neomrzel.

Oba nové ventilátory mají průměr 12 mm, jsou šestipinové, dosahují maximální rychlost 1 200 otáček za minutu a zajišťují maximální průtok vzduchu až 32 CFM. Ložiska typu Rifle jsou velmi tichá, hlučnost je pouhých 15 dB. Oba typy ventilátorů mají po 18 kusech RGB LED světel.

Ventilátor EVOLVEO 12R1 vytváří pomocí sedmi barev až dvanáct světelných efektů, od automatického prolnutí dvou barev s přepnutím do následující barvy až po efekty typu breathing (postupné stmívání a rozsvěcování, pomalý rozpad paprsku na malé části a přechod do jiných barev). Tento ventilátor je funkční pouze s kabelem EVOLVEO A1 a základními deskami, které podporují RGB ventilátory (mimo jiné GIGABYTE se SW RGB Fusion, MSI se SW Mystic Light Sync, ASUS se SW AURA, ASRock se SW RGB LED). Pro uživatele, kteří nemají základní desku podporující RGB ventilátory, je v nabídce řadič EVOLVEO C2 s dálkovým ovládáním.

Ventilátor EVOLVEO 12R1R Rainbow nabízí osm barev a osm barevných efektů, včetně možnosti zastavit podsvícení ventilátoru v kterémkoli okamžiku. Podsvícení je možné samozřejmě i vypnout. Ventilátor je funkční pouze s řadičem EVOLVEO C1, který má i  dálkové ovládání.

Celkový vzhled počítačové skříně lze dále vylepšit pomocí RGB LED pásku EVOLVEO 25S1 s možností sériového zapojení více pásků k sobě. Pásek je opatřen magnetem pro jednoduché uchycení na kovové části počítačové skříně. Má sedm barev a čtyři automatické efekty. Pásek je funkční pouze s kabelem EVOLVEO A1 a základními deskami, které podporují RGB ventilátory nebo s řadičem EVOLVEO C2 a dálkovým ovladačem, který umožňuje přepínání barevných režimů. Kabel A1 lze použít v případě připojení základních desek podporující RGB.

Další články:

Další články autora: