Zalman rozšiřuje nabídku počítačových skříní o nový top model Zalman Z7 Neo

Zalman přináší na český trh novou počítačovou skříň Zalman Z7 Neo formátu ATX Mid-Tower, která se řadí mezi top produkty této značky. Skříň je určena především pro počítačové nadšence, hráče her a integrátory vlastních PC sestav.

Vysoká kvalita provedení a použitých materiálů, čelní a boční průhledný panel z tvrzeného skla o síle 4T, povrchová úprava v atraktivní černé barvě a čtyři 120mm předinstalované ventilátory s efektním kruhovým RGB LED podsvícením nenechají nikoho na pochybách, že mají před sebou jeden z top produktů značky Zalman.

Nová PC skříň formátu ATX Mid-Tower Zalman Z7 Neo podporuje desky formátu Mini-ITX, mATX ale také ATX. Přední část skříně je osazena třemi 120mm ventilátory. Další 120mm ventilátor je umístěn v zadní části skříně. Další dva ventilátory (120 nebo 140 mm) lze přidat do horního panelu. Maximální výška vhodného CPU chladiče pro tuto skříň je 165 mm, maximální délka grafické karty pak 355 mm. Ve spodní části skříně je vyčleněn prostor pro zdroj maximální délky 180 mm. V případě volby vodního chlazení je vyčleněn prostor pro radiátory chlazení od 120 mm do 360 mm. Skříň má také velký odnímatelný magnetický prachový filtr v horní části.

Do skříně Zalman Z7 Neo lze nainstalovat dva 3,5″ disky nebo dva disky 2,5″ HDD/SSD. K dispozici je také sedm PCI slotů. Snadno dostupná ovládací tlačítka, audio vstup a výstup i rozhraní USB (1 × USB 3.0 a 2 × USB 2.0) jsou účelně umístěny na horním panelu. Zde je také tlačítko pro ovládání barevného RGB LED podsvícení ventilátorů.

Skříň je z výroby osazena čtyřmi 120 mm ventilátory (tři na předním panelu, jeden na zadním) s kruhovým RGB LED podsvícením. Efekty podsvícení lze nastavit pomocí ovládacího softwaru u podporovaných základních desek, nebo dedikovaným tlačítkem na ovládacím panelu skříně. Pomocí tohoto tlačítka lze volit mezi režimy podsvícení nebo podsvícení zcela vypnout. K dispozici jsou čtyři režimy, včetně volby ze sedmi barev.

Cena a dostupnost:

PC skříň Zalman Z7 Neo je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 1 980 Kč včetně DPH.

Technické údaje Zalman Z7 Neo Formát:

ATX Mid-Tower
Rozměry: 420 × 213 × 460 mm
Hmotnost: 7,2 kg
Formát základní desky: ATX / mATX / Mini-ITX
Maximální délka VGA: 355 mm
Maximální výška CPU chlazení: 165 mm
Maximální délka PSU: 180 mm
PCI sloty: 7
Pozice pro disky HDD/SSD: 2 × 3,5″nebo 2 × 2,5″

Ventilátory:

Přední: 3 × 120 mm (předinstalované)
Zadní: 1 × 120 mm (předinstalovaný)
Horní: 2 × 120 mm nebo 2 × 140 mm (volitelné)

I/O Porty
1 × výstup pro sluchátka
1 × vstup pro mikrofon
2 × rozhraní USB 2.0
1 × rozhraní USB 3.0
1 × ovládání RGB LED