Dead Space v novém traileru vypadá úžasně!

Estimated read time 2 min read

Pořád ten starý dobrý Dead Space!

Tak je tu úplně první skutečný gameplay trailer chystaného remaku Dead Space! Už na první pohled můžete vidět, že je to rozhodně starý dobrý Dead Space.

Naše smysly nás někdy mohou šálit. Zkuste se na trailer podívat a řekněte mi, že si přesně takhle první Dead Space nepamatujete. Nepřátelé, prostředí a všudypřítomné nápisy na zdech působí přesně tak, jak na nás působily před 14 lety. Ano, slyšíte správně, originální Dead Space vyšel v roce 2008.

Remake rozhodně vypadá mnohem lépe. Technologicky se hra posunula úplně někam jinam a při hraní to bude rozhodně znát. Vývojáři velmi podrobně mluvili o jakési nové technologii, díky které by hra měla reagovat na psychický stav hlavního hrdiny. Navíc máme přislíbené žádné načítací obrazovky a mnohem preciznější odstřelování končetin. Hráči původních her určitě vědí, že tohle je opravdu důležité.

Pořád je to ten starý dobrý Dead Space. Jak si ale povede v roce 2022? Budou s ním fanoušci hororového žánru spokojení i dnes? A jak jej ovlivní hra The Callisto Protocol, která by měla vyjít přibližně ve stejné době?

Na tyto otázky se dozvíme odpověď v lednu příštího roku. Dead Space remake vychází 27. ledna na Steam, Epic Games Store a Origin.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.