Nové cesty v Euro Truck Simulator 2!

Estimated read time 2 min read

Dojeďte až k Černému Moři!

Euro Truck Simulator 2 je jedna z těch her, které se můžou objevit jen na PC. I několik let po vydání ho stále hraje spoustu lidí – skoro 20 000 podle SteamDB. Vývojáři tohle moc dobře ví a proto neustále zvětšují mapu, přidávají nové cesty a místa.

Nejnovějším rozšířením je Road to the Black Sea. Hráči se projedou přes zalesněnou Transylvánii, kolem Černého Moře a prozkoumají velkou část Turecka.

„Od velkých měst až po malé vesničky, řidiči budou mít možnost projet se po cestách vedoucích na ikonická místa kolem Černého Moře. Tyto oblasti často nabízejí velké množství podniků, kam hráči vozí své zboží – farmy, pily nebo doly.

To velké nadšení pro Euro Truck Simulator 2 není žádný vtip. Některým se to možná může zdát vtipné nebo stupidní, ale něco na tom je. Jen si to představte, sedíte ve svém pokoji, venku prší, ale vy si i tak můžete udělat hezký road trip kolem celé evropy. Nikdy jsem nebylo moc fanoušek kamionu, ale tahle hra je trochu jiná. Dá vám pocit svobody, ikdyž zrovna sedíte zavření doma. A poslech opravdového radia za jízdy je jenom příjemný bonus.

Kdy si tedy rozšíření zahrajeme? Vývojáři říkají, že pokud vše vyjde podle plánu, dočkat se můžeme někdy koncem roku 2019.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.