Zahrejte si zdarma demo Detroit: Become Human ještě před PC vydáním

Estimated read time 2 min read

Všechny tři Quantic Dream hry si budete moct vyzkoušet ještě před vydáním úplně zdarma.

Co bylo dříve pouze Playstation exkluzivita nyní míří na PC – Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human jsou k předobjednání na Epic Games Store. Všechny jsou zrovna ve slevě jako součást Epic Mega Sale. A teď jsme se navíc dozvěděli, že si před vydáním budete moct zahrát demo úplně zdarma!

Tohle je určitě hodně dobrá zpráva. Pokud jste ještě nehráli žádnou z Quantic Dream her, můžete si je teď vyzkoušet úplně bez závazků. Vývojáři říkají, že do svých her dávají spoustu úsilí a práce. Proto jsou prý nadšení, že si to teď všechno vyzkouší i PC hráči. A to je určitě dobře!

Já sám jsem vlastně ani jednou ze zmíněných her ještě nehrál. Jsem ale zvědavý, jak si Quantic Dream poradí s přechodem na PC platformu.

A jak to tedy bude s vydáním? Heavy Rain přijde jako první. Jeho demo je plánováno na 24. května a plná hra pak přesně o měsíc později. Beyond: Two Souls si vyzkoušíme 27. června a k zakoupení pak bude od 22. července. Nejočekávanější je asi Detroit: Become Human a tady vás asi zklamu, protože datum ještě není stanoveno. Alespoň demo můžeme čekat někdy v létě a plnou hru pak na podzim. První dvě zmíněné hry se budou prodávat za 20 dolarů (teď ve slevě za 10) a Detroit: Become Human za 30 dolarů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.