Vyzvedněte si Assassin’s Creed Unity úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Máte čas do 25. dubna.

Nedávného požáru v Notre-Dame jsou plné noviny tak vám o něm snad už nic říkat nemusím. Je to smutná událost, která by se neměla brát na lehkou váhu. Jak s tím vším souvisí Assassin’s Creed? Ubisoft se rozhodli, že přispějí 500 000 euro na částečné pokrytí škod.

Jak možná víte, Assassin’s Creed: Unity (z roku 2014) se odehrává v Paříži. A bez legendární katedrály by to určitě nešlo. Vidět ji můžete i v traileru. Lidé z Ubisoftu jsou připraveni poskytnout veškeré materialy, které o katedrále posbírali.

„Při tvorbě hry jsme pocítili ještě větší spojení s městem a jeho památkami – jedna z nejlepších byla právě Notre-Dame,“ napsali Ubisoft.

K tomuto oznámení se taky rozhodli, že budou pár dní rozdávat Assassin’s Creed: Unity úplně zdarma! Hru si můžete stáhnout na PC skrz Uplay nebo Ubisoft Store.

„Hry nám někdy dovolí prozkoumat místa, na která bychom se normálně nedostali. Doufáme, že toto malé gesto dovolí všem lidem projít se po tomto fenomenálním kousku lidské historie.

Unity sice nezískalo velmi dobré hodnocení hlavně díky špatnému stavu hry při vydání. Hezkého gesta od Ubisoftu si vážím a určitě jej využiji. A co vy?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.