Vyzkoušejte poprvé Worms Rumble zdarma!

Estimated read time 2 min read

Čeká nás šílený víkend!

Nejsem si jistý, komu tuhle hru vlastně doporučit. Pokud vás tedy zajímá, jak si vývojáři poradili s tak velkou odbočkou od původní hry, můžete si Worms Rumble vyzkoušet tento víkend úplně zadarmo.

Úplně zde chybí turn-based systém a zničitelný terén a místo toho zde najdete kompletní battle royale chaos až pro 32 hráčů. Pořád tak na sebe můžete házet Holy Hand Granáty, ale už nemáte luxus časomíry, díky které svou střelu perfektně namíříte.

Podle traileru to vypadá, že arzenál byl dost ořezán. Nemusíte se ale bát, protože stále můžete vypustit sebevražednou ovečku a upřímně, to je vše, co jsem ve hře chtěl.

Na Worms Rumble se můžete dívat ze dvou pohledů. Vývojáři se už vůbec nedrželi původního konceptu a vše je tady tak trochu jinak. Na druhou stranu je ale hezké vidět, že se Team 17 nebojí s hrou trochu experimentovat.

Vím, že hodně lidí nemělo Worms 3D zrovna v lásce a to je možná škoda. Jsem tedy zvědavý, jak si Team 17 poradil s battle royale situací. Pokud jste na tom stejně, nezapomeňte si hru vyzkoušet už tento víkend!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.