Black Ops – Cold War potichu zmenšilo svou velikost o 90GB!

Estimated read time 2 min read

Nový disk možná nebude potřeba!

S nákupem nového disku raději ještě počkejte! Vypadá to, že Call of Duty: Black Ops – Cold War nebude chtít tolik volného místa, kolik se původně myslelo. Activision přepsali jednu kolonku a hra teď vyžaduje pouze 82GB.

Mějte však na paměti, že Cold War bude mít řadu grafických vychytávek a rozšíření, které velikost hry určitě ovlivní. Pokud plánujete hrát pouze multiplayer, můžete úplně vynechat stahování kampaně a zombies, což vám velikost pěkne usekne. Hraní na „ultra“ grafiku (4K textury atd.) zase celkovou velikost zvětší.

Je docela možné, že předchozí požadované místo na disku počítalo i s budoucími updaty a Activision požadavky předělali tak, aby odpovídali hře při jejím vydání. To se však dozvíme jistě až bude hra venku.

Jak je to tedy s velikostí jednotlivých komponent?

  • Pouze Multiplayer: 35GB
  • Celá hra: 82GB
  • Celá hra s ultra grafikou: 125GB

Musím říct, že taková čísla se mi docela líbí. Nebo jsem si možná ještě nezvykl na to, že hry budou od teď zabírat celé SSD. Ať je to jak chce, většina PC hráčů si určitě oddechla. Je ale zvláštní, že Activision o této změně fanoušky žádným způsobem neinformovali. Momentálně si COD nese nálepku obrovského otesánka a proto bych redukovanou velikost určitě hlásal po celém internetu.

Další zvláštností je, že Cold War bude na PC menší než na konzolích.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.