Vývojáři Saints Row slibují nápravu

Estimated read time 2 min read

Dokáže se Saints Row zase zvednout?

Reboot Saints Row rozhodně neudělal tak velkou díru do světa, jak Deep Silver a Volition doufali. Hra je mnohem mírnější než její předchůdci a veškerá šílenost, jakou Saints Row vždy nabízelo, je bohužel pryč. Lars Wingefors, CEO společnosti Deep Silver, řekl, že doufali opravdu v něco víc, ale i tak nechtějí od serie odstoupit. Místo toho se teď budou zaměřovat více na zlepšení základní hry a nový obsah odloží.

První velký update je nyní plánován na konec listopadu. Vývojáři v něm slibují opravu přes 200 známých bugů. Velký důraz je pak prý kladen hlavně na co-op. Volition se rovněž omluvilo za to, že oprava trvá tak dlouho. Kromě toho se pak vývojáři budou snažit, aby byly herní výzvy méně repetetivní a hráči měli pocit, že za ně opravdu něco dostávají.

(zdroj: Deep Silver)

V dnešní době už není nic neobvyklého, že se hry dokážou zvednout po špatném startu. Příkladem jsou třeba tituly jako No Man’s Sky nebo Cyberpunk 2077. V případě Saints Row se však dá diskutovat o tom, jestli skutečně technické patche dokáží skrýt to, že hra je ve skutečnosti vcelku průměrná.

Saints Row však nebude úplně bez nového obsahu. Všichni hráči třeba dostanou zdarma Front to Back balíček s ošklivými skiny. Další balíčky zdarma pak budou přicházet postupně. Vývojáři potom slibují, že velké množství obsahu plánují i na rok 2023 a rozhodně se prý máme na co těšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.