Vývoj nového BioShocku je opět na začátku

Estimated read time 2 min read

Budoucnost nového BioShocku je teď velmi nejasná.

Nový BioShock byl oznámen už v roce 2019, ale od té doby se nic moc nezměnilo. Spíše to vypadá, že vývoj zůstal stát a vývojáři neví, kam dále pokračovat. Práce na takovém projektu musí být skutečně velmi náročná.

O špatném stavu vývoje jsme se dozvěděli ve tweetu od profilu Oops Leak. Podle autora ze studia odešlo velké množství zaměstnanců a na BioShock proto byli nasazeni méně zkušení členové týmu. V návaznosti na tuto situaci potom prý vývoj již několikrát přesunuli zpátky na začátek. Dále je pak prý problém se samotným scénářem, který není pro tuto značku stále dost dobrý.

Nový BioShock byl představen jako akční RPG s otevřeným světem. Děj se má odehrávat opět na dně moře, tentokrát ale ve studených arktických vodách. Tento nápad stále zůstává, ale konkrétnější děj se zatím podle dostupných informací nalézt nepovedlo.

Jak to tedy s novým BioShockem bude? To se dá dnes jen velmi těžko odhadnout. Pokud se nebude dařit i nadále, je dost možné, že vedení dojde trpělivost a projekt bude zrušen úplně.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.