Vychovejte si vlastního bosse v tomto roztomilém RPG

Estimated read time 2 min read

Nejdřív se o něj staráte, potom ho zabijete.

One Monster RPG není vlastně tak úplně RPG. Začínáte za rytíře, který své dobrodružství už ukončil a zabil vše kromě jednoho malinkého slima. Už nejsou žádná další monstra ani žádné vzácné předměty. Jen vy a váš poslední malinký nepřítel.

Zabít malého slima je docela jednoduché. On je level 1, vy jste level 99. Stačí jeden útok a je po něm. Bohužel za to však nedostanete dostatečný počet XP, abyste dosáhli levelu 100, což je váš jediný cíl. Nejdřív si svého slima musíte pořádně vykrmit, aby se z něj stal skutečný poslední boss.

Musíte toho chudáčka jenom nechat, aby vás naháněl po okolí. Při tom bude požírat vše, co mu stojí v cestě – farmáře, děti, psy nebo celé vesnice. Může sníst vše, co je nižší level než on.

Zní to docela jednoduše. A možná proto je to taková zábava.

Další zajímaovu vlastností One Monster RPG je asi grafika. Všechno je děláno ve stylu barevných papírových výstřižků. Hra má díky toho tu správnou atmosféru. Nejvíce si tuhle grafiku asi užije právě váš slime. Dívat se, jak se z něj stává pořád větší a větší požírací monstrum je slast pro mé oči. Hlavně si ho ale nenechte přirůst moc k srdci. Pamatujte, že na konci jej budete muset zabít.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.