Nové záběry z filmu Doom: Annihilation!

Estimated read time 2 min read

Ano, tenhle film pořád ještě existuje.

O připravovaném Doom: Annihilation jsem docela skeptický, protože první trailer nevypadal zrovna moc slibně. Teď se autoři po krátké pauze zase vrátili na sociální sítě a zveřejnili dalších 18 sekund záběrů z filmu. Sice to opět není nic převratného, ale i těch krátkých pár vteřin vrhlo na film trochu lepší světlo. Možná už je to ale tím, že od něj vlastně moc nečekám. Jde prostě o snímek, kde spoustu démonů projde portálem na Mars a začnou se dít velmi podivné věci.

Je tam trochu skákání, výbuchů a pár docela slibných démonů. Film má velmi omezený budget a ze záběrů to jde vidět. Chci vás ale upozornit, že jde o film na motiv hry a od těch byste raději nikdy neměli moc očekávat. Jenom tak se obrníte před téměř jistým zklamáním.

Děj filmu je vlastně docela jednoduchý. Vědci na Marsu objevili prastarý portál, který umožňuje cestování hlubokým vesmírem. Považují jej za největší lidský objev. Místo toho ale otevřou bránu do pekla a vypustí stovky démonů, kteří zabíjejí vše, co jim přijde do cesty. Malá elitní jednotka mariňáků dostane nelehký úkol – pozabíjet tyto démony a znemožnit jim převzít kontrolu i nad naší planetou.

Doom: Annihilation vlastně nemusí být až tak špatný film. Stačí to brát s nadhledem. A možná trochou alkoholu v krvi…

Na nové záběry z filmu se můžete podívat na Twitteru.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.