Veřejný test Halo 4 začne už tento měsíc

Estimated read time 2 min read

Master Chief Kolekce je skoro hotová!

Finální hra Marster Chief Kolekce bude tento měsíc konečně hratelná na PC! 343 Industries připravují Halo 4 na své vydání a to znamená další testy.

Vše by mělo začít už tento měsíc, ale pevné datum ještě nebylo stanoveno. První test se ponese v duchu přidávání novinek a jejich následného testování. Vývojáři si od tohoto testu slibují velký feedback.

Hratelných bude několik kampaňových misí, Spartan Ops na různé obtížnosti, co-op a singleplayer. Na straně multiplayeru můžeme čekat několik map a playlistů, custom hry a kompetitivní hry.

Testeři budou mít k dispozici několik specifických PC nastavení – FOV, nastavení HUD, rozšířené možnosti myši, gamepadu a klávesnice.

Pokud jste se nezapojili do předchozích testů, budete si muset vytvořit účet a stát se Halo Insiderem. Tentokrát však každý dostane své místo. 343 industries říkají, že se jedná o finální hru v této kolekci a chtějí ji tak v průběhu testování udělat dostupnou pro všechny. A je dokonce možné, ža za účast v testu dostanete nějakou tu malou odměnu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.