Kingdom Come: Deliverance Royal Edition pro Nintendo Switch se povedla

Estimated read time 4 min read

Fanoušci středověkých RPG her mají důvod k radosti. Jedna z nejoblíbenějších her posledních let, Kingdom Come: Deliverance, se dostala na Nintendo Switch v edici Royal Edition, která zahrnuje veškerý dodatečný obsah a vylepšení. Toto vydání se ukázalo jako překvapivě povedené a nabízí skvělý herní zážitek na přenosném zařízení.

Kingdom Come: Deliverance – stručný přehled

Kingdom Come: Deliverance, vyvinuté českým studiem Warhorse Studios, je realistické středověké RPG, které hráčům přináší autentický zážitek z období středověké Evropy. Hra se odehrává v roce 1403 v Českém království a hráči se vžijí do role Jindřicha, syna kováře, který se vydává na cestu pomsty a hledání spravedlnosti po smrti svých rodičů.

Royal Edition – Co zahrnuje?

Royal Edition obsahuje nejen základní hru, ale také veškerý dodatečný obsah, který byl pro hru vydán:

  • From the Ashes: DLC, které umožňuje hráčům obnovit a spravovat vlastní vesnici.
  • The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon: Příběhové DLC zaměřené na romantické dobrodružství.
  • Band of Bastards: DLC zaměřené na žoldáky a jejich výpravy.
  • A Woman’s Lot: DLC, které hráčům umožňuje prožít příběh z pohledu ženy, Terezy.
  • Treasures of the Past: Balíček s mapami k pokladům a novými výzbrojemi.

Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch

Přenositelnost Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch byla pro mnohé překvapením, ale ukázalo se, že hra na tomto zařízení funguje velmi dobře. Vývojáři odvedli skvělou práci při optimalizaci hry pro hardware Switch, což umožňuje hráčům zažít středověké dobrodružství kdykoliv a kdekoliv.

Technické zpracování

Portování tak komplexní a graficky náročné hry, jako je Kingdom Come: Deliverance, na Nintendo Switch nebylo snadné. Přesto se vývojářům podařilo udržet vysokou úroveň vizuálního zážitku, i když s určitými kompromisy. Textury byly optimalizovány a některé detaily sníženy, aby hra běžela plynule. Výsledkem je stabilní herní výkon a přijatelná grafika, která zachovává atmosféru a autenticitu původní hry.

Herní zážitek

Jedním z největších přínosů Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switch je možnost hrát tuto rozsáhlou RPG hru na cestách. Přenositelnost konzole umožňuje hráčům ponořit se do středověkého světa kdykoliv, což je velkým lákadlem. Ovládání bylo přizpůsobeno tak, aby co nejlépe vyhovovalo přenosnému formátu, a intuitivně využívá ovládací prvky Switch.

Reakce komunity

Herní komunita přijala Kingdom Come: Deliverance Royal Edition na Nintendo Switch s nadšením. Hráči oceňují přístupnost a možnost hrát tuto oceňovanou hru na přenosném zařízení. I přes technické kompromisy je celkový dojem z portu velmi pozitivní a fanoušci si chválí, jak dobře se hra hraje i na menším zařízení.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition pro Nintendo Switch je příkladem toho, jak lze úspěšně přenést komplexní a graficky náročné hry na přenosná zařízení bez ztráty podstatného herního zážitku. Vývojářům z Warhorse Studios se podařilo zachovat kouzlo a hloubku původní hry, což umožňuje novým i stávajícím fanouškům užít si středověké dobrodružství kdekoliv. Pro majitele Nintendo Switch, kteří touží po autentickém RPG zážitku, je tato edice must-have titulem.


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.