Capcom plánuje i další Resident Evil remaky

Estimated read time 2 min read

Capcom bude s remaky pokračovat i dál!

Remaky her Resident Evil si získávají úspěch po celém světě. Prodeje pořád rostou a je proto jen logické, že Capcom plánuje i další díly. Nakonec to potvrdil i režisér remaku Resident Evil 4. Podle něj je Capcom z úspěchů těchto remaků absolutně nadšený. Kromě toho se pak díky předělávkám dostane Resident Evil i k moderním hráčům, kteří si třeba první díly nikdy nezkusili.

Jaký díl ale bude předělán jako další? O tom zatím nic nevíme. Logicky je na řadě asi Resident Evil 5, jenže fanoušci dali Capcomu jasně vědět, že by si přáli spíše remake dílu Resident Evil Code: Veronica. Jedná se o méně populární díl, ale v příběhu dost důležitý. Jako další možnost se pak nabízí remake dílu prvního. A poslední spekulovanou alternativou je samozřejmě Resident Evil 0, který by si také určitě remake zasloužil. Konečně rozhodnutí je však pouze na Capcomu.

(zdroj: Capcom)

Remake čtvrtého dílu však ještě stále není opuštěn a Capcom se o něj stará jak jen to jde. Velmi zajímavý je určitě nový VR režim, který podporuje úplně celou kampaň, což předčilo naše očekávání. Hru si tak můžete projít přímo z pohledu Leona a tím vše dostává ještě mnohem větší hloubku. Bohužel je však jen pro hráče s PSVR 2.

Předělávky původních dílů her Resident Evil se posledních několik let řadí mezi ty nejoblíbenější tituly. Jde vidět, že Capcom rozhodně ví, čím své fanoušky zaujmout. A bylo by škoda na téhle vlně nepokračovat.

Zdroj – Capcom


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours