Valve mění kalendář velkých herních výprodejů na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Rozlučte se s výprodejem na Čínský Nový Rok a přivítejte jarní slevy!

Valve si usmyslelo, že se jim výprodej na Čínský Nový Rok již nelíbí a proto ze Steamu tuto tradiční akci odeberou. Nemusíte se ale bát, protože místo ní uvidíme úplně nový jarní výprodej!

Steam má tradičně několik velkých výprodejů – letní, zimní a podzimní (spojený s Black Friday). Jak ale můžete vidět, jaro vždycky zůstalo tak trochu opomíjené. Místo toho jsme každoročně měli „Jarní úklid,“ který ale nikdy nedosahoval takové kvality a nabídek jako ostatní dříve zmíněné velké akce.

Díky nového systému se ale konečně můžeme těšit i na pořádný jarní výprodej! Valve říká, že na jaro nyní nově plánují stejně velkou akci, jako třeba v létě nebo v zimě. Období alergií si tak můžete alespoň zpříjěmnit nějakou tou novou hrou.

A jak tedy bude nový kalendář vypadat? Podzimní slevy poběží v týdnu od 22. do 29. listopadu. Zimní nabídka startuje 22. prosince a končí 5. ledna. A nový jarní výprodej potrvá od 16. do 23. března.

Valve zavedlo výprodej na Čínský Nový Rok v roce 2016, aby tak oslavili příliv nových vývojářů z Asie. Proč se tedy tuto akci rozhodli zrušit? Je prostě moc blízko zimnímu výprodeji.

Předpokládáme, že mnozí vývojáři pořád zahájí nějakou menší slevu na Čínský Nový Rok. Jako celek si ale myslíme, že je pro hráče lepší velké herní výprodeje trochu rozprostřít přes celý rok.

Valve

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.