Valve konečně opravilo Dust 2!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušejte novou Operaci Riptide!

Bylo již takovým nepsaným pravidlem, že CT na mapě Dust 2 museli při vstupu na B projít velmi nebezpečnou škvírou ve dveřích a občas se stalo, že jim zbloudilá střela přistála rovnou mezi očima. Valve však konečně poslechlo prosby hráčů a tuto nepříjemnost ze hry odstranilo! Nyní tak z T spawnu nejde na mid vidět přímo a byl tak odebrán ten největší gamble, kterým si hráč na CT straně musel projít.

Myslím, že tato změna je asi to nejlepší, co od Operace Riptide čekat. Nemusíte se však bát, protože Valve si toho pro nás připravilo samozřejmě mnohem víc. Za mise budete opět získávat hvězdy, které je pak možné utrati za nové skiny.

Co se týče kompetitivního hraní, přišli vývojáři s novinkou 5v5 her, které fungují systémem „best of sixteen,“ které by měly trvat asi 25 minut. Hráči taky můžou nově nastavit svůj vlastní privátní Premiere mod, naskákat do lobby a nechat matchmaking, aby udělal svou práci.

Další velkou novinkou je určitě dropování granátů a nesmíme zapomenout ani na zvětšený damage M4A1-S. Naopak Deagle dává do těla damage o něco menší. Dual berettas jsou nyní trochu levnější, ale stejně je stále nikdy nikdo používat nebude.

Svůj návrat zažil i riot shield. Ale neděste se! Do komeptitivního hraní se kvůli obrovským problémům s balancováním rozhodně nedostane.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.