Discord testuje oficiální integraci Youtube

Estimated read time 2 min read

Discord údajně testuje novou funkci Watch Together.

Je to jen snad pár týdnů, co Youtube pohřbil dva velmi populární hudební boty na Discordu. Discord nyní bere vše do svých rukou a testuje oficiální integraci Youtube. Novinka se jmenuje Watch Together a je již nyní dostupná na velmi omezeném množství serverů.

Jak název napovídá, uživatelé serveru mohou sledovat Youtube videa společně. Také jsme se dozvěděli, že něco takového bylo v testovací fázi již asi před rokem, ale priorita této funkce nebyla moc vysoká. Díky vypnutí populárních botů se však situace změnila. Funkce Watch Together je udělaná speciálně pro sledování Youtube videí. Jelikož se tam však nachází plno hudby, můžete ji v klidu využít úplně stejně, jako jste používali již vyplé boty.

Discord prý doufá, že tuto funkci otevře všem někdy koncem tohoto října. Zatím si Watch Together může vyzkoušet jen hrstka serverů. Tento seznam by se však měl postupně rozrůstat až nakonec budou mít funkci úplně všichni. Discord však oficiální cestou ještě neoznámil vůbec nic a je tak možné, že se nakonec vše zruší.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.