V Kingdom Come: Deliverance je konečně i český dabing!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušejte si hru nově i v češtině nebo japonštině!

Nejprve se zdálo, že Kingdom Come: Deliverance češtinu mít nebude. Někteří fanoušci však dali hlavy dohromady a vymysleli velký projekt, který si dával za cíl obohatit hru i o český dabing. Ambiciózní projekt pořád rostl a postupně se k němu přidávala velká i menší jména herní či filmové scény.

Samo studio Warhorse se netajilo tím, že se jim projekt zamlouvá. A možná právě díky toho nám dneska nabídli český dabing i oficiální cestou. Nejnovější aktualizace do hry navíc přidává nejen český, ale také japonský dabing, který byl dlouho dostupný pouze na území Japonska.

Zdá se ale, že všechno není úplně růžové. Momentálně to totiž vypadá, že konzoloví hráči si dabing neužijou. Autoři na Facebooku řekli, že něco takového není v jejich silách. Důvod sice neuvedli, ale zřejmě je to kvůli problémům s vydavateli. Na PC si hru vydávalo samotné studio Warhorse, ale na konzolích to bylo Deep Silver a Prime Matter. Další možností jsou pak technické problémy, které s sebou hry na konzolích občas přinášejí. Není ale vyloučené, že se v budoucnu dabing dostane i na konzole.

Pokud jste již hru dávno dohráli a odinstalovali, možná je čas si ji znovu vyzkoušet s naší rodnou češtinou.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.