Uniklo datum letošních Steam Summer Sale!

Estimated read time 2 min read

Valve navíc plánuje nový věrnostní program.

Pamatujete si, když poprvé uniklo datum letních slev a všichni z toho byly jako na větvi? Tak to už teď zřejmě neplatí. Teď to spíš vypadá, že únik data se stal každoroční tradicí. Datum se pokaždé někde objeví, všechny zpravodajské servery vám o tom řeknou, Valve dělá, že se nic nestalo a nakonec všichni zase v létě utratíme spoustu peněz za hry, které si zahrajeme možná až za několik let.

No a jak už to tak bývá, datum letošních Steam Summer Sale se opět dostalo ven.

Vše jsme se dozvěděli opět díky skvělé stránky Steam Database. Právě zde totiž občasné leaky přicházejí jako první. Minulý týden třeba stránka potvrdila, že Yakuza: Like a Dragon míří i na PC. Letní slevy by tak prý měly odstartovat znovu 25. června.

To však není jediná novinka. Steam Summer Sale bývají ty nezajímavější slevy a tento rok to možná Valve posune na ještě větší úroveň. Říká se, že prý chystají věrnostní program, kde uživatelé získají digitální itemy, odznaky a taky možná slevy na určité nákupy.

Letní slevy jsou většinou pro Steam velkou událostí a proto by bylo docela logické představit nový věrnostní program právě v tomto období. Zatím si tak pouze můžete zakroužkovat datum v kalendáři a přemýšlet, za co utratíte své peníze tentokrát.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.